MorSafe tek kullanımlık jinekolojik laparoskopik girişimlerde, myomektomi veya histerektomi, selim doku morselasyonunu emniyetli olarak yapılmasını sağlayan tek kullanımlık izolasyan torbasıdır. MarSafe Versator Doku Morselasyan Sistemiyle birlikte kullanılarak parçalanmış benin dokuyu içine alıyor ve emniyetle çıkarıyor. Sızdırmaz torbası çabuk açılma, insuflasyon yapılabilme ve morselasyan için eşsiz özelliklere sahip. Özel iki port açıklığına sahip dizaynı laparoskopik cerrahi girişimde en iyi görüş ve manevra alanı sağlıyor. Batının konturuna uyarak, morsele edilmiş dokuyu güçlü yapısıyla sızıntıya yol açmadan içinde muhafaza ediyor. Sahip olduğu çemberiyle torba açılımıyla ise doku içine kolaylıkla giriş sağlanıyor.

EMNİYETLİ DOKU MORSELASYON SİSTEMİ İLE MÜKEMMEL KAPSAM...

Emniyetli doku morselasyan sistemi jeneratör (VDU), Tabanca, Rotor ve Doku isolatöründen oluşuyor. Bu eşsiz kapsam tabanca için obturator ve isolatörün kaviteye yerleştirilmesi için introdüseri de içermekte.

DOKU MORSELASYONUNUN LAPAROSKOPİK CERRAHİDEKİ ÖNEMİ

Video laparoskopik cerrahi girişimin uygun olduğu histerektomi veya myomektomi vakalarinin laparotomi veya diğer konvansiyonel yönteme dönmeden tamamlanması, cerrahi bölge infeksiyonlarinda daha düsük risk, daha az ağrı, daha iyi post-operatif dönem ve çabuk iyileşmeyi takiben normal günlük aktivitelere erkenden başlama avantajı sağlandığı bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Diğer viseral yapılardan izole özel bir torba içinde kapalı doku morselasyonu laparaskopik cerrahide önemli bir gelişme olmustur.

VERSATOR+MORSAFE=BAŞARILI KOMBİNASYON

Versator morselasyon tabancası ergonomik ve tek kullanımlık, her an keskin ve iki kademeli dönen bıçağa sahiptir. Çok kullanımlı rotorle kullanılır, kolayca ameliyat sahasında takılabilir. MorSafe doku izolasyon torbası kapalı morselasyon için özel imal edilmiş ve farklı ebatlarda mevcut, tek kullanımlıktır, endikasyonu olmayan torba üreticileri tarafından taklit edilemez. MorSafe kullanarak, peritoneal kavitede morsele edilen dokunun diseminasyonu önlenir. Versator ve MorSafe kombinasyonu laparoskopik girişiminizde en yeni ve en iyi hasta bakımını sağlar. Sonuç olarak, doku morselasyonunu etkin ve en önemlisi emniyetli şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

KORUMA PROFİLİ HASTA EMNİYETİ İÇİN ÖZEL DİZAYNA SAHİP

Versator doku morselatörü eşsiz ve reposable özelliğiyle maliyetten tasarrufla emniyetli morselasyonu sağlar. Sistem tek kullanımlık Tabanca, hastada kullanılan ve Rotor VE tabancaya gücü aktaran kısımlardan oluşur. Rotor 10 defaya kadar sterile edilerek kullanılabilir. Maliyetten tasarruf ve performans faydaları bu çok amaçlı kombinasyonla sağlanmaktadır. Jeneratör (VDU) laparoskopik doku morselasyonunda morselasyon tabancasını etkin şekilde çalıştırmak üzere geliştirilmiş özelliklere sahiptir.

Kalsifiye dokularda bile etkinlik gösterir: Yüksek torklu motoru ve keskin bıçağa sahip morselasyon tabancasi en sert dokularda bile etkin çalışır. Ergonomik dizayn: Morselasyon tabancası üzerinde ergonomik yerleştirilmiş kontrol düğmeleri ve tutaç dizaynı, sezgisel ortak düzey verir ve ayak pedalı kontrollü aktivasyon prosedürün zahmetsizce yürütüşmesi olanağı ortaya çıkar. Kolay kullanım: Kolay ve sadelik ortak düzeyiyle dokunmatik ekranı ve morselasyon tabancasına çabuk bağlantı, kullanıcının tekniğe hakimiyet imkânı sunar. Çok seçimli hız aralıkları: Minimum ve maksimum hızlar sekiz seviyeli olarak kullanıcıya çoklu seçim sağlar. Yüksek kaliteli materyaller: Uzun ömürlü kullanım için en kaliteli materyaller kullanılmıştır