HAKKIMIZDA

Firmamızın kurucusu Ercan KOÇOĞLU tıp sektöründeki çalışma hayatına 1991 yılında Ankara'da başlamıştır.

1996 yılında İstanbul da bugünkü firmamız Haker Medikal'in temellerini atmaya başlamıştır. 2004 yılına kadar K.B.B. ve Dermatoloji alanlarında çalışan firmamız, ürün gamına Jinekoloji ve Laparoskopik Cerrahi ürünlerini de dahil ederek bugüne ulaşmıştır.

Firma merkezimiz İstanbul'dadır. Bunun dışında Ankara, İzmir, Adana ve Denizli illerinde ise yine kendi ekibimizle tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz.

2020 yılı itibariyle satış ekibimiz beş, teknik servis iki, idari ekibimiz ise üç kişiden oluşmaktadır.

Önceliğimiz en yeni teknolojiyi, en iyi fiyatla ve en yüksek kullanıcı/hasta memnuniyeti ile sunmaktır.

Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm sorularınız için bizi aramaya çekinmeyiniz. Bunun yanı sıra Genel Müdürümüz Pınar KOÇOĞLU'na 0533 4726130 numaralı telefondan 24 saat ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Misyonumuz

Gelişen Teknolojiyi , sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini destekleyerek ve takip ederek , uygun ekonomik koşullarda müşterilerimize sunmak

Vizyonumuz

Türkiye'de ve dünyada medikal teknoloji gelişimini sürekli olarak izleyip, uluslararası kabul görmüş standarttaki ürünleri ülkemize getirmeyi, sektör içindeki gelişmeye aktif olarak katkıda bulunmayı, her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz. Müşteri Memnuniyeti Yaratmadaki Kararlılığımızla, medikal sektördeki müşterilerimiz ve ileri teknoloji ürünleriyle tedavi olanağı arayışında olan hastalarımız için bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

EKİBİMİZ

Ercan KOÇOĞLU

Kurucumuz

Pınar KOÇOĞLU

Genel Müdür

Fatih BEYDİLİ

Ürün Müdürü

Hayriye UYGUÇ

İdari İşler

Hakan KOÇOĞLU

İstanbul II. Bölge Satış Pazarlama

İlkat DAŞİK

İzmir Bölge Satış Pazarlama

Erkurt KURT

Teknik Servis

Tuba Aydın DEMİR

Mali Müşavir

Ahmet KURU

Ofis Yönetimi